distributor pro ČR:

TOMGAST Czech Republic s.r.o

+420 596 314 571

info@tomgast.cz

UWIS Logo
UWIS Steel

UWIS STEEL

Přípravek na leštění, ošetření a konzervaci nerezových povrchů

Profesionální přípravek, který svým složením pomáhá ošetřovat, leštit a konzervovat všechny nerezové povrchy mimo pracovní plochy. Přípravek je vysoce hořlavý!

Použití:

Neředěná přípravek UWIS Steel nanášejte ostřikem přímo na plochu nebo suchou měkkou tkaninu. Následně efektivně rozetřete na plochu a vyleštěte.

750ml ... 152,-
UWIS Booster

UWIS BOOSTER

Práškový přípravek pro odstranění škrobových a bílkovinných povlaků

UWIS Booster je profesionální práškový prostředek, který svým složením zaručuje dokonalé odstranění povlaků usazenin škrobů a bílkovin. Pravidelné užívání přípravku UWIS Booster obnovuje lesk a hygienickou čistotu vašeho nádobí. Přípravek není určen pro renovaci předmětů z hliníku a barevných kovů.

Použití:

Znečištěné předměty namáčejte do roztoku v koncentraci 20-40ml/l vody teplé cca 40°C. Doba ponoru maximálně 5 minut. Po aplikaci vždy řádně opláchnout čistou vodou.

3kg ... 299,-
UWIS Glass clean

UWIS GLASS CLEAN

Prostředek na čištění a udržování skleněných ploch

Profesionální přípravek UWIS Glass Clean je určen k čištění, leštění a udržování oken, vitrín a veškerých skleněných povrchů nebo hlazovaných ploch. Tento přípravek má vynikající odmašťovací schopnost.

Použití:

Nastříkejte na skleněnou plochu a vyleštěte jednorázovým papírovým ručníkem či hadříkem.

750ml ... 80,- | 5l ... 278,-
UWIS Grill clean

UWIS GRILL CLEAN

Profesionální přípravek k odstranění silných připečenín a mastnot

Profesionální přípravek UWIS Grill Clean je určen k odstraňování silných zapečnin. Umožňuje velice rychlé a efektivní odstranění zbytků připečených pokrmů, které zůstávají na nádobí a zařízení při smažení, pečení, grilování nebo fritování. V konvektomatech používat pouze s parním režimem!

Použití:

V konvektomatech, troubách či grilech: nanášejte neředěný při teplotě do 70°C. nechte působit 5-15min. Vždy opláchněte čistou vodou. Fritézy: po vypuštění oleje naplňte roztokem 500ml/l vody a vyvařujte cca 15minut. Důkladně vypláchněte čistou vodou. Ponorem: roztok 100ml/l doba působení 15-30min. Vždy důkladně opláchněte čistou vodou.

750ml ... 141,- | 5kg ... 501,-
© 2014 oddělení marketingu
TOMGAST Czech Republic s.r.o

+420 596 314 571

info@tomgast.cz